OBCHOD


Filmy Knihy Príspevky

Správy Brožúry Čítajte! Vaše Príspevky

Nahláste Zneužitie


Brožúry na stiahnutie
DVD: Smrteľný omyl

Dĺžka: 1 hod. 30 min. Zvuk: Anglický. Titulky: Slovenské, Anglické

Od tvorcov víťazných dokumentárnych filmov "Smrť za balík: Neslýchaný príbeh psychotropných liekov" a "Marketing šialenstva: Sme všetci duševne chorí?" prichádza veľmi kritický nový dokumentárny film, ktorý odhaľuje, ako zničujúce a smrteľné môžu byť psychiatrické lieky pre deti a ich rodiny.

Za neutešenými štatistikami úmrtí, samovrážd, vrodených porúch a vážnych nepriaznivých reakcií je ľudská stránka tejto globálnej epidémie predpisovania a užívania liekov - osobné príbehy tých, ktorí zaplatili skutočnú cenu, príbehy straty a odvahy.

Psychiatri tvrdia, že ich lieky sú pre deti bezpečné?

Keď budete počuť, čo osem odvážnych matiek, ich rodiny, odborníci na zdravie, poradcovia v oblasti liečiv a lekári, musia namiesto toho povedať, odídete presvedčený, že...

Psychiatri sa SMRTEĽNE MÝLIA.

Pre ukážku z filmu kliknite tu: Úryvok DVD Smrteľný omyl

Objednávky posielajte emailom na office@cchr.sk

KúpiťNežiaduci účinok: smrť

Kniha autora Johna Virapena, bývalého pracovníka pre farmaceutickú spoločnosť Elli Lilly

Táto kniha rozpráva pravdivý príbeh o korupcii, podplácaní a podvodoch. Napísal ju bývalý riaditeľ farmaceutického koncernu Dr. John Virapen, ktorý pozná interné praktiky a postupy používané vo farmaceutických gigantoch.

Či to viete alebo nie, farmaceutický priemysel (nazývaný v anglicky hovoriacich krajinách aj Big Pharma) kontroluje mnohé stránky vášho života a vytvára vo svete "kult medicíny". Hrozivá vec je to, že "intrigy" sú hlboko zakorenené v politike a prejavujú sa v klamstvách, škandáloch a korupcii. Veľa ľudí zodpovedných za kontrolu sa v prvom rade zameriava na peniaze namiesto toho, aby mali na mysli zdravie a blaho svojich zákazníkov. Vďaka dômyselným marketingovým praktikám sa však zdá byť všetko ružové a každý sa v zápase o svoje zdravie snaží získať najnovšie lieky. Dr. John Virapen (narodený v roku 1943) pracoval viac ako 35 rokov vo farmaceutickom priemysle. Bol výkonným riaditeľom švédskej pobočky Eli Lilly & Company, jednej z najväčších medzinárodne činných farmaceutických spoločností. Zapojil sa do rozvoja agresívnych marketingových stratégií, ktoré vo viacerých prípadoch zahŕňali nesmiernu korupciu. Zúčastňoval sa účinnej distribúcie liekov, ktoré spôsobovali masívne a nebezpečné, priam fatálne vedľajšie účinky - smrť pacienta, prípadne smrť náhodných ľudí, ktorú spôsobili pacienti pod vplyvom antipsychotík. V súčasnosti sa Dr. John Virapen venuje odhaleniu farmaceutických praktík a vytvoreniu povedomia o tom, ako farmaceutický priemysel pracuje s prvoradým cieľom, ktorým je jeho vlastný záujem - pričom riskuje naše životy a životy našich detí! Svoju prvú knihu o činnosti manažéra vo farmaceutickom priemysle pod názvom Rubiove rozhovory - Príbeh farmaceutického znalca napísal v roku 2006 pod pseudonymom John Rengen. Teraz je známy ako profesionálny informátor o nezdravých praktikách farmaceutického priemyslu. Avanir Pharmaceuticals ho v súčasnosti využíva na zvýšenie návštevnosti svojich webových stránok! Ako je to možné? Čo chcú? Čítajte o všetkom v tejto knihe...

Kúpiť

Viac informácií o autorovi: www.john-virapen.com

O NÁS  |   INFORMÁCIE  |   HLÁSENIA  |   OBCHOD  |   KONTAKT    

© 2009-2011 Občianska komisia za ľudské práva,o.z. Všetky práva vyhradené.